Eleaf, Elektronik Sigara İnceleme

Pico Mega (Eleaf) Özellikleri ve Fiyatı

pico mega eleaf

Eleaf firmasının üretmiş olduğu Pico Mega,  modeli Pico standart modelinin bir üst versiyonu olmakla birlikte, çok daha yükseltilmiş özellikler taşıyan bir cihazdır. Cihazın her geçen gün kullanıcı kitlesinin artıyor olması nedeniyle ürün hakkında merak edilenlerde oldukça çoğalmıştır.  Teknik özellikleri neler ? Kullanıcılarına neler vaat ediyor ? Pico Mega ne kadar satılıyor ? Merak edenler için hemen bu ürünün özelliklerini,  tüm detayları ile sizlere aktarıyoruz. İşte detaylar…

Cihaza en yeni özellikler olarak VW modunda kolay bir kullanım için akıllı mod, eğlence için özel olarak üretilmiş olan basit arayüz özellikleri  kazandırılmış ve yeni firmware yazılımı güncellenebilir hale getirilmiştir. Aynı zamanda yeni eklenen Notchcoiller ile birlikte TM, MELO 3 ve MELO 3 Mini Atomizerler ile uyumlu atomizer seçenekleri gayet kullanışlı bir şekilde kullanıcılara sunulmuştur.

Pico Mega Özellikler

Pico Mega modelinin en çok dikkat çeken özelliği şüphesiz ki 26.650 ve 18.650 pil modelleri ile kusursuz bir şekilde uyum sağlamasıdır. Cihazın boyutlarını merak edenler için hemen açıklayalım. Cihazın boyutu 53.5 mm – 31.5 mm ve 73.5 mm’dir. Konu tipi 510 iplik, pil tipi 18.650 hücredir. Yani demek oluyor ki cihazda  sürekli deşarj akımı 25A üzerinde kullanılmalıdır. Yüksek hız hücre tipi ise yüksek oranda 26. 650 hücredir. Bu nedenle yüksek hızda kullanıldığında sürekli deşarj akımının 35A olması gerekmektedir.  Cihazın çıkış modunda Akıllı VW, Bypass, TC (Nİ, Ti, SS, TCR-M1, M2 , M3) modu bulunmaktadır.  Çıkış wattı ise 1-80W, direnç aralığı 0.05-1 oHm ile 0.1-3 oHm’dır. Sıcaklık aralığı 100-315 ℃ / 200-600 ℉’dır.

Tank ve gövde uzunluğu 65 mm, çapı olarak 22 mm, tank kapasitesi de 4 ml. Kullanılan malzeme de 304 paslanmaz çeliktir. Ürünün dikkat çeken bir diğer özelliği ise benzersiz alt tasarımlarının olmasıdır.  Böylece daha iyi ısı dağılımı sağladığı için kullanım açısından da kusursuz bir performans sergilendiği inkar edilemez bir gerçek olarak bilinmektedir. Gerekli ısıyı ayarlamak için ürünün alt kısmında bulunan düğmelerden yararlanabilirsiniz.

Kutu İçeriği

  • 1 Adet Pico Mega
  • 1 Adet AT 0.3 oHm coil
  • 1 Adet Batarya kabini
  • 1 Adet AT 0.5 oHm coil
  • 1 Adet Melo 3 mini tank
  • 1 Adet AT NC 0.25 oHm coil
  • 1 Adet USB kablo
  • 1 Adet Kullanım kılavuzu
  • 4 Adet sızdırmazlık halkası

Likit dolumu üstten kolayca tankı sökmeden doldurulur. Ayrıca sök çıkar özelliklerine sahip olduğu için kolayca temizlenebilir özellik göstermektedir.

Fiyatı

Bunların yanı sıra ise bu cihazı satın almak isteyenler için hemen ürünün fiyat bilgisini sizlerle paylaşalım. Eleaf Pico Mega fiyatı yaklaşık olarak 380 TL ile 400 TL arasındadır. Aynı zamanda üründe güvenlik önlemi olarak  görünmez hava akımı kontrolü olduğunu da söylemek bir hayli mümkün olacaktır. Bu kontrol sisteminin adı ise görünmez Airflow Control olarak bilinmektedir. Sizinde de bu elektronik sigaray büyük keyif alarak kullanacağınıza inanıyoruz. Ürün hem sizleri görsel olarak hem de kullanım özellikleri olarak yeterince tatmin edebilecek düzeydedir. Yani kesinlikle satın aldığınızda pişman olmayacağınızı bilmenizi isteriz.

Satın almak için : https://esigarauzmani.com/urun/eleaf-istick-pico-mega-80w-mod-set/

Sipariş hattı: 0216 429 99 99

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir