Elektronik Sigara İnceleme, Joyetech

Joyetech eVic VTC mini Özellikleri ve Fiyatı

Joyetech eVic VTC mini

Joyetech eVic VTC mini modelinde tank özelliklerinin oldukça geliştirilmiş olduğunu görüyoruz. Ürüne gelen güncellemeler ve teknik özellikler nedeniyle cihaz sigaraya yeni başlayanlara değil daha çok tiryakilere hitap ediyor. Öyle ki Joyetech’in eVic VTC mini modelinde kullanılan modların bir hayli karışık olduğunu söyleyebiliriz. Bakalım Joyetech eVic VTC mini ne kadar ve teknik anlamda bizlere hangi yenilikleri getirmiş ? Ürünü satın almak isteyenler için hemen tüm detayları sizlerle paylaşalım.

Öncelikle, cihazı açmak için power tuşuna arka arkaya 5 defa basmak gerekiyor. Bu da hem yorucu hem de zor bir özellik olduğu için kullanıcıları pek memnun etmiyor. Aynı şekilde Joyetech eVic VTC miniyi kapatmak içinde power tuşuna 5 kez basmak şart. Bu nedenle ürünü ceplerimize koyduğumuzda uzun süreli baskı nedeniyle tehlike oluşturabilmektedir. Ancak buna rağmen  elektronik sigara modelleri arasında en kusursuz cihazlardan biri de Joyetech eVic VTC mini demek mümkündür. Çünkü açıp kapama özelliğinin kötü olmasına rağmen teknik anlamdaki özellikleri oldukça mükemmeldir diyebiliriz.

Özellikler

Joyetech eVic VTC miniye genel olarak baktığımızda  3.03 güncelleme ile birlikte Power, Start, Bypass, Temp NI, Temp TI, Temp SS316 ve TCR gibi ayarların geldiğini görüyoruz. Ürün manüel olarak ayarlar kısmından güncellenebilmektedir.  Cihazda 4,0 ml mega atomizer vardır. Aynı zamanda nikel ve titanyum destekli olarak üretilmiştir. Coil özelliklerine baktığımız zaman ise  0,2 oHm ve 0,4 oHm coil olduğunu görüyoruz.  Bu coiller sayesine ürün 60 watt a kadar güç üretebilme yetisine sahiptir.

Joyetech eVic VTC mini özellikleri tabiki bunlarla da sınırlı değildir. Cihazda Oled ekran tasarımı kullanılmıştır. Bunların yanı sıra ise pil kapasitesi yaklaşık olarak 2600 mAh’dır. Pil kapağı manyetiktir. Yükseltilebilir yazılım ve donanım seçenekleri bulunmaktadır ve istenildiği takdirde pil değiştirilebilmektedir. Kısacası teknolojik anlamda bir elektronik sigaradan beklenilebilecek özelliklerin çok daha fazlası bu cihazda bulunmaktadır diyebiliriz.

Aynı zamanda Joyetech eVic VTC mini bunlara ek olarak ise kısayol ayarları ile de diğer elektronik sigaralara nazaran bir adım daha öne çıkmayı başarmıştır. Öyle ki Stealth Mode, pil voltu ölçme, iç sıcaklık ölçümü, ekranı ters çevirme ve tuş kilidi gibi önemli özellikleri kısayol olarak ayarlanabilmek mümkündür. Bu ayarlar sayesinde ürünü kullanmak çok daha pratikleştirilmiştir.

Cihazda güvenlik önlemleri olarak ise çift devre koruması,mini pil koruması, sıcaklık kontrol modu ve çocuk kilidi vardır. Ürün paslanmaz çelik malzemesi kullanılarak üretilmiştir. Renk olarak turuncu, mavi, bordo, beyaz ve siyah olmak üzere 5 farklı seçenek mevcuttur. Joyetech eVic VTC mini fiyatı 300 ile 380 TL civarında değişmektedir. Sigarayı bırakmak isteyen tiryakiler için bir hayli ideal ve kullanışlı bir cihaz olduğunu söylemek oldukça doğru bir tespit olacaktır. Bu nedenle kesinlikle tercih edilmesi gerek bir ürün.

Satın almak için https://esigarauzmani.com/urun/evic-vtc-mini-joyetech-cubis-pro/

Sipariş hattı: 0216 429 99 99

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir