Elektronik Sigara İnceleme, Joyetech

Joyetech eGo Aio D22 Özellikleri ve Fiyatı

Joyetech eGo Aio D22

Joyetech eGo Aio D22 bir önceki elektronik sigara modeli olan klasik Aio modeline göre çok daha kalın bir tasarıma sahip ve aynı zamanda çok daha kısadır. Öyle ki küçük ürünleri seven herkes için oldukça ideal bir cihaz olacaktır denilebilir. Teknolojik özellikleri açısından ise kusursuz bir donanıma sahip bir modeldir. Joyetech eGo Aio D22’yi satın almak isteyenler için ürün hakkındaki tüm detayları bu yazımızda sizlere aktarıyoruz. Bakalım Joyetech’in eGo Aio D22 modeline sahip olmak için ne kadar bir bütçe gerekli ve cihazın özellikleri neler ?

Joyetech eGo Aio D22 modeli sigara kullanmaya yeni başlayanlar içinde, sigara tiryakisi olanlar içinde uzman bir cihaz görevi görmektedir diyebiliriz. Öyle ki üründe bulunan yüksek buhar kalitesi ile sigara kullanımına ihtiyaç duyanlar bu isteklerini oldukça rahat bir şekilde bastırabilmektedirler. Cihazın buhar kapasitesi nargileden bile yoğun olduğu için, kısa zamanda etki etmektedir diyebiliriz. Piyasaya şöyle bir baktığımızda ise cihaza sahip olmak için gerekli bütçede oldukça uygundur. Yaklaşık olarak 170 TL ile 200 TL arasında bir rakam ile ürüne sahip olmak mümkündür.

Bunların yanı sıra ürünün teknik özelliklerine baktığımızda oldukça yeni ayarlar eklendiğini görüyoruz. Cihaz 0,6 oHm’a kadar düşük atomizer dirençleri desteklemektedir. Dahili olarak  yeni nesil all in one 1500 mAh pil kapasitesine sahiptir. Aynı zamanda fırçalanmış çelik gövdesi vardır ve tank özellikleri ise  tam olarak 2 ml’dir. Joyetech eGo Aio D22, bu özellikleri taşıyor olması nedeniyle piyasadaki bir çok elektronik sigara modelleri arasından en iyi anti-sızıntı yapısına sahiptir denilebilir.

Üründeki güvenlik önlemlerine baktığımızda ise çocuk koruma kilidi, aşırı yük koruma, aşırı akım koruması ve cubis üzerinden kaçak dayanıklı kupa olduğunu görüyoruz. Bunların yanı sıra ise cihazda 7 led gösterge ışığı  ve renk seçimi ayarları mevcut olarak bulunmaktadır. Valf özellikli ayarlanabilir hava akımı vardır. Ürün mikro USB üzerinden şarj edilmektedir. Tank özelliklerine bakıldığında diğer cihazların aksine üsten dolum özelliğinin Joyetech eGo Aio D22’ye eklendiğini görmekteyiz.

Üründe görsel olarak ise mini özellikler ön plana çıkarılmıştır. Öyle ki Joyetech eGo Aio D22 modelinin boyutları tam olarak ağızlıkta dahil olmak üzere çap olarak 22 mm, uzunluk olarak 106.50 mm ölçülerindendir. Renk olarak ise beyaz, turuncu, mavi, kırmızı, siyah ve gümüş renkleri olmak üzere 6 farklı seçenek mevcut olarak bulunmaktadır. Joyetech eGo Aio D22’yi diğer cihazlardan farklı kılan bir diğer özellik ise ışık renginin seçilmesidir. Öyle ki cihaz kapalı iken ateşleme butonuna uzunca basıldığında ilk olarak gösterge ışığı yanacak daha sonra ki basmalarda ise renk isteğe göre değişecektir.Sizlerde hem tasarım olarak hem de özellik olan bu cihazı satın alarak bir an önce sigarayı bırakabilirsiniz.

Satın almak için https://esigarauzmani.com/urun/joyetech-ego-aio-d22/

Sipariş hattı: 0216 429 99 99

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir