Elektronik Sigara İnceleme, Joyetech

Joyetech eGo Aio Box Özellikleri ve Fiyatı

Joyetech Aio Box

Joyetech eGo Aio Box,  elektronik sigara modellerinde yoğun buhar özelliğini tercih edenler için oldukça ideal bir cihaz olarak tasarlanmıştır. Bununla birlikte üründe bir çok teknik özelliğin bulunması nedeniyle  kullanıcıların tüm ihtiyaçlarına yanıt verecek nitelikte olduğunu söyleyebiliriz.Öyle ki Joyetech, Ego Aio Box’ı üretirken çok ince detaylar üzerinde çalışmış gibi görünüyor. Peki bu ürüne sahip olmak için ne kadar bir bütçe gerekiyor ve ürün hangi yenilikleri beraberinde getirmiş ? Merak edenler için hemen açıklayalım.

Joyetech markasının en yeni ürünlerinden biri olan eGo Aio Box modeli teknik anlamda oldukça kusursuz bir cihazdır diyebiliriz. Ürüne genel olarak baktığımız zaman daha önce bir çok elektronik sigara modelinde kullanılmayan detayların olduğunu görüyoruz. Öyle ki cihaz hem batarya açısından hem de kullanılan likit tank açısından oldukça geliştirilmiştir. Joyetech eGo Aio Box’ı daha detaylı incelediğimizde ise 2100 mAh pil kapasitesi ve 2 ml likit kapasitesine sahip olduğunu görüyoruz. Aynı zamanda üründe kullanılan batarya yeni nesil all in one’dır.

Ürünün teknik özellikleri elbette ki sadece bunlarla da sınırlı kalmamıştır. Daha önce üretilen hiç bir modelde bulunmayan özelliklerden biride şüphesiz ki 2 ml e-suyu kapasitesinin olmasıdır. Peki bu özellik ne işe yarıyor ? Hemen açıklayalım.  E-suyu ürünün sızdırmaz olmasını sağlıyor. Böylece kullanıcılar ilerleyen günlerde elektronik sigaraların en büyük sorunlarından biri olarak bilinen likit sızdırma sorunu ile karşı karşıya gelmiyorlar.

Bunların yanı sıra ise Joyetech eGo Aio Box,  childproof yapı uygulamasını desteklemektedir. Uygulamayı kullanmak için basınç kapağını bükmek yeterli olacaktır. Aynı zamanda cihaz, kullanıcıların istekleri doğrultusunda  hava girişi ayarlaması özelliklerine de sahiptir.Basit bir kaç adımla birlikte Joyetech eGo Aio Box modelini dilediğiniz modda gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz.

Ürün görsel olarak ise oldukça mini boyutlardadır. 23.0 , 43.0 ve 97.0 ebatlarına sahiptir. Renk seçeneği olarak siyah, beyaz , Siyah+Siyah , Gri+Siyah, Kırmızı+Beyaz  ve Sarı+Beyaz olmak üzere toplamda 6 farklı seçenek mevcuttur. Joyetech eGo Aio Box, güvenlik olarak çocuk koruma kilidine sahiptir. Aynı zamanda tank aydınlatma özelliği ile de bir hayli lüks bir görünümü vardır diyebiliriz.

Peki, teknik özellikleri ile bir çok üründen üstün olduğu bilinen Joyetech eGo Aio Box’ı satın alabilmek için ne kadar bütçe gerekiyor. Yaklaşık olarak 200 ile 250 TL arasında bir miktar ile ürünü satın almak mümkündür.

Sipariş verildiğine paket içeriği olarak kullanıcılara 1 adet Joyetech eGo Aio Box, 2 adet BF SS316-0.6ohm MTL, ağızlık, USB kablo, 1 adet hızlı başlangıç kiti, uyarı kartı ve garanti belgesi geliyor.Sigarayı bırakmak için hem konforlu hem de oldukça cezbedici bir seçenek olan Joyetech eGo Aio Box modelini sizlerde gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz.

Satın almak için https://esigarauzmani.com/urun/joyetech-ego-aio-box/

Sipariş hattı: 0216 429 99 99

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir