Elektronik Sigara İnceleme, Joyetech

Joyetech Cuboid Mini Özellikleri ve Fiyatı

Joyetech Cuboid Mini

Joyetech firmasının uzun süredir üzerinde çalıştığı Cuboid Mini cihazı tasarımı ile sigara tiryakilerine umut veriyor. Ürünün özellikleri o kadar geliştirilmiş ki hem görsel olarak hem de teknik olarak oldukça mükemmel şekilde tasarlanmıştır diyebiliriz. Peki Joyetech Cuboid Mini ile gelen yenilikler neler ve ürüne sahip olabilmek için ne kadar bir bütçe gerekiyor ? Nikotin bağımlılığından kurtulmak için elektronik sigara kullanmak isteyenlere hemen ürün hakkındaki bilgileri bu yazımızda tüm detayları ile sizlere aktarıyoruz. Bakalım Joyetech Cuboid Mini kullanıcılara neler vaad ediyor hep birlikte öğrenelim.

Özellikler

Öncelikle cihazın teknik özelliklerinden başlayalım. Joyetech Cuboid Mini, daha çok yeni nesil Notch Coil özelliği ile tüm dikkatleri üzerine toplamaktadır. Öyle ki bu özellik sayesinde elektronik sigaranızı daha yüksek güçte kullanabileceksiniz. Aynı zamanda  yeni güncellemeleri de beraberinde  getirdiğini görüyoruz. Ürünle birlikte  gelen yeni özellikler sayesinde Firmware güncellemeler ile yükseltilebilir hale getirilmiştir. Bununla birlikte Sıcaklık-SS316’dır ve TCR’nin özelleştirilmesiyle birlikte 3.00 sürüm elde edilebilmektedir. Böylece TCR, Titanyum, Nikel ve SS316 sayesinde yüksek sıcaklık kontrolü sağlanmaktadır.

Ürünün özelliklerine genel olarak baktığımızda ise paslanmaz çelik malzemesinden üretildiğini söyleyebiliriz. Joyetech Cuboid Mini modelinde, yaklaşık olarak 51 ile 100 watt mod aralığı vardır. Bunun akabinde ise 80 watt direnç elde edilmektedir. Sıcaklık kontrol aralığı ise 100 ve 315C ile 200 ila 600 ° F ‘dir. 2400 mAH pil kapasitesi bulunmaktadır. Aynı zamanda da 510 pil bağlantı parçacığına sahiptir.

Cihazın özellikleri sadece bunlardan da ibaret değildir. Çünkü bir çok elektronik sigara modeline göre oldukça geliştirilmiştir. Üründe clearomizer tank buharlaştırıcı özelliği vardır. Bu da atomizer özellikler taşıdığının göstergesidir. Buharlaştırıcının kapasitesi ise 5.0 ml’dir. Bunların yanı sıra ise direnç aralık değerleri 0,2 ohm / 0.5 ohm / 0.25 ohm / ohm 0.5 / 1.5 ve 1.0 ohm ‘dir.

Boyutlar

Ürünün boyutlarının bir hayli küçük olması da satın alacak olanlar için oldukça cezbedici bir yön olmuştur. Boutlar 3.55 x 2.25 x 12.45 cm’dir. Ekran özellikleri olarak ise 1.40 x 1.0 x 4.90 inç’tir. Renk seçenekleri olarak  ise siyah, gümüş, altın rengi, beyaz ve gri olmak üzere 5 farklı seçenek mevcuttur. Bu özelliklere ek olarak ise ürün, parçalara ayrılabilir özellik taşımaktadır. Bu da ürünün yıkanabilir olduğunun göstergesidir.

Joyetech Cuboid Mini aynı zamanda alt havalandırma deliklerine sahiptir. Bu da ısı dağılımının çok daha sağlıklı olmasını sağlamaktadır. Kısacası ürün kullanım açısından çok mükemmel bir cihazdır diyebiliriz.

Fiyat

Ürünü sipariş vermek için yaklaşık olarak 300 ile 320 TL’lik bir bütçe yeterli olacaktır. Paket içeriğinde 1 adet cuboid  mini mod, cuboid mini atomizer, Coil 0.25 ohm, BF SS316 0.5 ohm, BF RBA Base Clapton 1.5 ohm, Ağızlık, USB Kablo ve Kullanma kılavuzu yer almaktadır.

Sigarayı bırakmak için sizlerde bu ürünü gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz. Joyetech Cuboid Mini, teknik özellikler bakımından her türlü ihtiyaçlarınızı giderecek yapıdadır. Kullananlara şimdiden hayırlı olmasını dileriz.

Satın almak için https://esigarauzmani.com/urun/joyetech-cuboid-mini-full-kit/

Sipariş hattı: 0216 429 99 99

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir