Eleaf, Elektronik Sigara İnceleme

iJust S (Eleaf) Özellikleri ve Fiyatı

ijust s

iJust S modeli elektronik sigara üretiminde eleaf modelleri arasında kendisine önemli bir yer edinmiştir. Özellikle de İjust S modeli ile son zamanlarda adından oldukça sıkça söz ettiren Eleaf, sigara tiryakilerinin nikotin alma alışkanlıklarından kurtulmaları için yeni bir umut niteliğinde. Peki fiyatı ne kadar ? Ürünün teknik özellikleri neler ve kullanıcılara neler vaat ediyor ? Merak edenler için cihazı tüm yönleri ile bu yazımızda ele alacağız.

iJust S Özellikleri

Öncelikle belirtmek isteriz ki Eleaf İjust S, yeni başlangıç kiti ile tüm dikkatleri üzerine çekmektedir. Öyle ki bu kit modeli 24.5 mm uzunluğundadır ve  aynı zamanda da çap olarak diğer serilere göre çok daha büyük olarak üretilmiştir. Cihazda dikkat çeken bir diğer özellik ise tüm atomizer parçalarının ayrılabilir nitelikte olmasıdır. Bu da cihazı temizlerken ya da bakım yaparken çok daha rahat bir şekilde hareket edebileceğinizi gösteriyor.

Elektronik sigara da aranan en önemli özelliklerden biri de şüphesiz ki e likit kapasitesi ve performansıdır. Eleaf İjust S modelinde, e likit özellikleri de kullanıcıları oldukça tatmin eder niteliktedir desek herhalde oldukça yerinde ve doğru bir ifade kullanmış olacağız.  Öyle ki bu modelin likit kapasitesi tam olarak 4 ml’dir.  Aynı zamanda tasarımın getirmiş olduğu yenilikler sayesinde üst kapak kaldırılabilir nitelikte olduğu için e likit kolayca doldurulmaktadır.

Bunların yanı sıra ise Eleaf İjust S, yeni ECL 0.18 oHm başlığa sahiptir. Bu başlık ile kullanıldığında son derece mükemmel bir lezzet deneyimi elde etmek bir hayli mümkün olacaktır. Ürünün diğer özelliklerine şöyle detaylı olarak baktığımızda ise pil kapasitesinin 3000 mAh olduğunu görüyoruz. Diğer elektronik sigara modellerine göre oldukça yüksek bir pil kapasitesine sahip olan Eleaf İjust S modeli, bu özelliği ile kullanıcılara sorunsuz bir performans elde etme deneyimi sunmaktadır.

Eleaf İjust S modelinin parametrelerine baktığımızda ise çapının 24.5, yüksekliğinin ise 139.0 mm olduğunu görüyoruz.  Cihazın direnç kapasitesi 0.15 oHm ile 3.5 oHm’dir. Atomizer özelliklerinde en çok dikkat çeken yönü ise pin girişinin 510 olmasıdır. Aynı zamanda Eleaf İjust S cihazı paslanmaz malzemeden üretilmiştir. Bu nedenle uzun yıllar boyunca hiç bir şekilde sorun ya da sıkıntı yaşamadan kullanmak mümkündür.

Fiyatı

Peki Eleaf iJust S’ın fiyatı ne kadar ? Merak edenler için hemen açıklayacak olursak belirtmek isteriz ki bu cihazı yaklaşık olarak 250 TL ile 260 TL arasında bir miktar ile satın almak mümkün olacaktır. Ürünü satın almak isteyenler için renk seçeneği olarak siyah ve gümüş olmak üzere iki farklı seçenek karşınıza çıkacaktır. Cihazın son derece sade olması nedeniyle hem kullanım açısından hem de taşıma açısından son derece kullanışlı olduğunu söylemek mümkün olacaktır.

Eleaf İjust siparişi verdiğinizde paket içeriği olarak 1 adet İjust S pil, İjust S atomizer (AT 0.3 oHm coil ile birlikte gelecektir.), AT 0.5 oHm coil, ECL 0.18 oHm coil, USB kablo ve Airflow kontrol halkası sizlere ulaştırılacaktır. Ürünü satın almak isteyenler için en önemli konulardan biri de bu cihazın kimlere hitap ettiğidir. Öyle ki hem sigaraya yeni başlayanlar hem de son derece yüksek tiryakilik özellikleri gösterenler Eleaf İjust cihazını tercih edebilirler. Çünkü ürün özellikleri ile yeterince doyurucu bir özellik gösterecektir. Sizlerde sigarasız sağlıklı bir hayat istiyorsanız mümkün olan kısa zamanda nikotin bağımlılığından kurtulmak adına önemli bir adım alabilirsiniz. Sağlıklı günler dileriz.

Satın almak için: https://esigarauzmani.com/urun/eleaf-ijust-s-3000mah/

Sipariş hattı: 0216 429 99 99

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir