Elektronik Sigara İnceleme, Joyetech

eVic Vtwo Mini (Joyetech) Özellikleri ve Fiyatı

evic vtwo mini

Joyetech firmasının üretmiş olduğu Evic Vtwo Mini modeli nikotin bağımlılarının alışkanlıklarından kısa sürede kurtulmaları için üretilmiş olan, oldukça kusursuz bir cihaz olarak kendisini göstermektedir.  Öyle ki cihazı kullanan herkes çok memnun. Peki Joyetech Evic Vtwo Mini teknik özellikleri nelerdir ? Joyetech Evic Vtwo Mini ne kadara satılıyor ve kullanıcılara neler vaat ediyor ? Merak edenler için cihazın tüm özelliklerini bu yazımızda sizlere aktaracağız.

Öncelikle belirtmek isteriz ki Evic Vtwo Mini (Joyetech) + Cubis pro tank son derece kusursuz ve uyumlu bir şekilde çalışmaktadır.  Cihazın en çok dikkat çeken özellikleri ise şüphesiz ki yeni ürün yazılımının V4’e sahip RTC korumasına sahip olmasıdır. Bu özellik sayesinde cihaz özel logo ve saat koruyucuları da destekleyebilir niteliğe getirilmiştir. Aynı zamanda ise çift koruma özelliklerine ek olarak bir çok zenginleştirilmiş üründe bu cihaza kazandırılmıştır.

eVic Vtwo Mini Özellikleri

Ürünün teknik özelliklerine daha detaylı olarak baktığımızda ise Joyetech Evic Vtwo Mini modelinin manyetik kapağı sayesinde 18650 hücre tarafından desteklenebilir bir hale getirildiğini söyleyebiliriz.  Cihazın e likit dolumu ise sadece üst kapak kaldırılarak yapılmaktadır. Ya da ek seçenek olarak likit dolumu yan delikler sayesinde enjekte yöntemi ile de yapılabilmektedir.

Joyetech Evic Vtwo Mini 1-75 Watt çıkış aralığına sahiptir. Cihazda 0.1 ile 3.5 oHm Atomizer direnç aralığı vardır.  Aynı zamanda firmware güncellemesi sayesinde bir çok yenilikte beraberinde gelmiştir diyebiliriz. Tüm bunlara ek olarak ise Bypass modu, sıcaklık kontrol Suite Ni200 nikel desteği, titanyum desteği, SS3169 destek, ayarlanabilir TCR 3 bellek , ince ayar sıcaklığı, 200 ile 600 derece arasında fahrenhayt aralığı, 0.05 ile 1.5 oHm atomizer direnç range ve V4.02 firmware cihazda etkin bir şekilde bulunmaktadır.

Bu teknik özelliklerin yanı sıra ise cihazda gerçek zaman saati, görüntü modu ve kullanışlı görüntü modu bulunmaktadır. Aynı zamanda cihazda saat özellikleri olarak Analog saat ve dijital saat dikey stack çıkış saati bulunduğunu söylemek oldukça doğru olacaktır. Elbette ki ürünün getirmiş olduğunu yenilikler ve özellikler sadece bunlarla da sınırlı değildir.

Joyetech Evic Vtwo Mini ürünü boyutları ile de kullanıcılara çok büyük kolaylıklar getirmiştir. Öyle ki cihazın parametreleri şu şekildedir. Evic Vtwo Mini Joyetech kapasitesi 4 ml, cihazın boyutları 11.5 mm ile 16 mm’dir. Malzeme olarak SS Pyrex cam tüp kullanılmıştır. Mod boyutu 22.20, 38,20 ve 82. 00 mm’dir.  Çıkış modu olarak RTC, V, VT (Ti, Ni, SS316) / Baypas / TCR (M1, M2, M3) kullanılmıştır.  Joyetech Evic Vtwo Mini çıkış watt 1.75 walt’dur. Direnç aralığı ise  0.05 – VT modu için 1.5ohm 0.1 – VW / Bypass modu için 3.5ohm Sıcaklık aralığı: 100-315 ℃ / 200 – 600 ℉ -‘dir.

Joyetech Evic Vtwo Mini sipariş verdiğinizde paket içeriği olarak 1 adet eVic VTwo Mini, CUBIS Pro Tank Atomizer, Yeni QCS Bobin Başlık, NotchCoil DL 0.25ohm Başlık, BF SS316 0.5 Ohm DL Başlık, LVC Clapton 1.5 Ohm Başlık, 2 adet ağızlık ve 1 adet eVic-VTC Mini Silikon Kılıf, USB Kablo, Uyarı Kartı , Garanti ve Kullanım Kılavuz Kartları bulunmaktadır. Cihazı satın almak isteyenler için turuncu, mavi,  bordo siyah ve beyaz olmak üzere 5 farklı seçenek kendisini gösterecektir. Elektronik sigara inceleme yazılarımız ile sahip olduğunuz cihazınızı daha yakında tanıyabilirsiniz.

Joyetech Evic Vtwo Mini Fiyat

Ürüne sahip olmak isteyenler için fiyat yaklaşık olarak 380 ile 400 TL arasında bir değişkenlik göstermektedir. Sizlerde nikotin bağımlılığınızdan kurtulmak için bu cihazı tercih edebilirsiniz.

Satın almak için : https://esigarauzmani.com/urun/evic-vtwo-mini-joyetech-cubis-pro/

Sipariş hattı: 0216 429 99 99

One thought on “eVic Vtwo Mini (Joyetech) Özellikleri ve Fiyatı

  1. AffiliateLabz dedi ki:

    Great content! Super high-quality! Keep it up! 🙂

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir