evic vtwo mini

eVic Vtwo Mini (Joyetech) Özellikleri ve Fiyatı

Joyetech firmasının üretmiş olduğu Evic Vtwo Mini modeli nikotin bağımlılarının alışkanlıklarından kısa sürede kurtulmaları için üretilmiş olan, oldukça kusursuz bir cihaz olarak kendisini göstermektedir.  Öyle ki cihazı kullanan herkes çok memnun. Peki Joyetech Evic Vtwo Mini teknik özellikleri nelerdir ? Joyetech Evic Vtwo Mini ne kadara satılıyor ve kullanıcılara neler vaat ediyor ? Merak edenler için cihazın tüm özelliklerini bu yazımızda sizlere aktaracağız.

Öncelikle belirtmek isteriz ki Evic Vtwo Mini (Joyetech) + Cubis pro tank son derece kusursuz ve uyumlu bir şekilde çalışmaktadır.  Cihazın en çok dikkat çeken özellikleri ise şüphesiz ki yeni ürün yazılımının V4’e sahip RTC korumasına sahip olmasıdır. Bu özellik sayesinde cihaz özel logo ve saat koruyucuları da destekleyebilir niteliğe getirilmiştir. Aynı zamanda ise çift koruma özelliklerine ek olarak bir çok zenginleştirilmiş üründe bu cihaza kazandırılmıştır.

eVic Vtwo Mini Özellikleri

Ürünün teknik özelliklerine daha detaylı olarak baktığımızda ise Joyetech Evic Vtwo Mini modelinin manyetik kapağı sayesinde 18650 hücre tarafından desteklenebilir bir hale getirildiğini söyleyebiliriz.  Cihazın e likit dolumu ise sadece üst kapak kaldırılarak yapılmaktadır. Ya da ek seçenek olarak likit dolumu yan delikler sayesinde enjekte yöntemi ile de yapılabilmektedir.

Joyetech Evic Vtwo Mini 1-75 Watt çıkış aralığına sahiptir. Cihazda 0.1 ile 3.5 oHm Atomizer direnç aralığı vardır.  Aynı zamanda firmware güncellemesi sayesinde bir çok yenilikte beraberinde gelmiştir diyebiliriz. Tüm bunlara ek olarak ise Bypass modu, sıcaklık kontrol Suite Ni200 nikel desteği, titanyum desteği, SS3169 destek, ayarlanabilir TCR 3 bellek , ince ayar sıcaklığı, 200 ile 600 derece arasında fahrenhayt aralığı, 0.05 ile 1.5 oHm atomizer direnç range ve V4.02 firmware cihazda etkin bir şekilde bulunmaktadır.

Bu teknik özelliklerin yanı sıra ise cihazda gerçek zaman saati, görüntü modu ve kullanışlı görüntü modu bulunmaktadır. Aynı zamanda cihazda saat özellikleri olarak Analog saat ve dijital saat dikey stack çıkış saati bulunduğunu söylemek oldukça doğru olacaktır. Elbette ki ürünün getirmiş olduğunu yenilikler ve özellikler sadece bunlarla da sınırlı değildir.

Joyetech Evic Vtwo Mini ürünü boyutları ile de kullanıcılara çok büyük kolaylıklar getirmiştir. Öyle ki cihazın parametreleri şu şekildedir. Evic Vtwo Mini Joyetech kapasitesi 4 ml, cihazın boyutları 11.5 mm ile 16 mm’dir. Malzeme olarak SS Pyrex cam tüp kullanılmıştır. Mod boyutu 22.20, 38,20 ve 82. 00 mm’dir.  Çıkış modu olarak RTC, V, VT (Ti, Ni, SS316) / Baypas / TCR (M1, M2, M3) kullanılmıştır.  Joyetech Evic Vtwo Mini çıkış watt 1.75 walt’dur. Direnç aralığı ise  0.05 – VT modu için 1.5ohm 0.1 – VW / Bypass modu için 3.5ohm Sıcaklık aralığı: 100-315 ℃ / 200 – 600 ℉ -‘dir.

Joyetech Evic Vtwo Mini sipariş verdiğinizde paket içeriği olarak 1 adet eVic VTwo Mini, CUBIS Pro Tank Atomizer, Yeni QCS Bobin Başlık, NotchCoil DL 0.25ohm Başlık, BF SS316 0.5 Ohm DL Başlık, LVC Clapton 1.5 Ohm Başlık, 2 adet ağızlık ve 1 adet eVic-VTC Mini Silikon Kılıf, USB Kablo, Uyarı Kartı , Garanti ve Kullanım Kılavuz Kartları bulunmaktadır. Cihazı satın almak isteyenler için turuncu, mavi,  bordo siyah ve beyaz olmak üzere 5 farklı seçenek kendisini gösterecektir. Elektronik sigara inceleme yazılarımız ile sahip olduğunuz cihazınızı daha yakında tanıyabilirsiniz.

Joyetech Evic Vtwo Mini Fiyat

Ürüne sahip olmak isteyenler için fiyat yaklaşık olarak 380 ile 400 TL arasında bir değişkenlik göstermektedir. Sizlerde nikotin bağımlılığınızdan kurtulmak için bu cihazı tercih edebilirsiniz.

Satın almak için : https://esigarauzmani.com/urun/evic-vtwo-mini-joyetech-cubis-pro/

Sipariş hattı: 0216 429 99 99

pico mega eleaf

Pico Mega (Eleaf) Özellikleri ve Fiyatı

Eleaf firmasının üretmiş olduğu Pico Mega,  modeli Pico standart modelinin bir üst versiyonu olmakla birlikte, çok daha yükseltilmiş özellikler taşıyan bir cihazdır. Cihazın her geçen gün kullanıcı kitlesinin artıyor olması nedeniyle ürün hakkında merak edilenlerde oldukça çoğalmıştır.  Teknik özellikleri neler ? Kullanıcılarına neler vaat ediyor ? Pico Mega ne kadar satılıyor ? Merak edenler için hemen bu ürünün özelliklerini,  tüm detayları ile sizlere aktarıyoruz. İşte detaylar…

Cihaza en yeni özellikler olarak VW modunda kolay bir kullanım için akıllı mod, eğlence için özel olarak üretilmiş olan basit arayüz özellikleri  kazandırılmış ve yeni firmware yazılımı güncellenebilir hale getirilmiştir. Aynı zamanda yeni eklenen Notchcoiller ile birlikte TM, MELO 3 ve MELO 3 Mini Atomizerler ile uyumlu atomizer seçenekleri gayet kullanışlı bir şekilde kullanıcılara sunulmuştur.

Pico Mega Özellikler

Pico Mega modelinin en çok dikkat çeken özelliği şüphesiz ki 26.650 ve 18.650 pil modelleri ile kusursuz bir şekilde uyum sağlamasıdır. Cihazın boyutlarını merak edenler için hemen açıklayalım. Cihazın boyutu 53.5 mm – 31.5 mm ve 73.5 mm’dir. Konu tipi 510 iplik, pil tipi 18.650 hücredir. Yani demek oluyor ki cihazda  sürekli deşarj akımı 25A üzerinde kullanılmalıdır. Yüksek hız hücre tipi ise yüksek oranda 26. 650 hücredir. Bu nedenle yüksek hızda kullanıldığında sürekli deşarj akımının 35A olması gerekmektedir.  Cihazın çıkış modunda Akıllı VW, Bypass, TC (Nİ, Ti, SS, TCR-M1, M2 , M3) modu bulunmaktadır.  Çıkış wattı ise 1-80W, direnç aralığı 0.05-1 oHm ile 0.1-3 oHm’dır. Sıcaklık aralığı 100-315 ℃ / 200-600 ℉’dır.

Tank ve gövde uzunluğu 65 mm, çapı olarak 22 mm, tank kapasitesi de 4 ml. Kullanılan malzeme de 304 paslanmaz çeliktir. Ürünün dikkat çeken bir diğer özelliği ise benzersiz alt tasarımlarının olmasıdır.  Böylece daha iyi ısı dağılımı sağladığı için kullanım açısından da kusursuz bir performans sergilendiği inkar edilemez bir gerçek olarak bilinmektedir. Gerekli ısıyı ayarlamak için ürünün alt kısmında bulunan düğmelerden yararlanabilirsiniz.

Kutu İçeriği

  • 1 Adet Pico Mega
  • 1 Adet AT 0.3 oHm coil
  • 1 Adet Batarya kabini
  • 1 Adet AT 0.5 oHm coil
  • 1 Adet Melo 3 mini tank
  • 1 Adet AT NC 0.25 oHm coil
  • 1 Adet USB kablo
  • 1 Adet Kullanım kılavuzu
  • 4 Adet sızdırmazlık halkası

Likit dolumu üstten kolayca tankı sökmeden doldurulur. Ayrıca sök çıkar özelliklerine sahip olduğu için kolayca temizlenebilir özellik göstermektedir.

Fiyatı

Bunların yanı sıra ise bu cihazı satın almak isteyenler için hemen ürünün fiyat bilgisini sizlerle paylaşalım. Eleaf Pico Mega fiyatı yaklaşık olarak 380 TL ile 400 TL arasındadır. Aynı zamanda üründe güvenlik önlemi olarak  görünmez hava akımı kontrolü olduğunu da söylemek bir hayli mümkün olacaktır. Bu kontrol sisteminin adı ise görünmez Airflow Control olarak bilinmektedir. Sizinde de bu elektronik sigaray büyük keyif alarak kullanacağınıza inanıyoruz. Ürün hem sizleri görsel olarak hem de kullanım özellikleri olarak yeterince tatmin edebilecek düzeydedir. Yani kesinlikle satın aldığınızda pişman olmayacağınızı bilmenizi isteriz.

Satın almak için : https://esigarauzmani.com/urun/eleaf-istick-pico-mega-80w-mod-set/

Sipariş hattı: 0216 429 99 99

cuboid box

Cuboid Box (Joyetech) 150w Özellikleri ve Fiyatı

Cuboid Box 150w modeli son zamanların en popüler cihazlarından biri olarak kendisini göstermektedir. Öyle ki cihaz hem teknik özellikler, hem görünümü hem de kullanımı açısından insanlara pek çok şey vaat ediyor. Peki Cuboid Box 150w fiyatı nedir, teknik özellikleri tam olarak neler ve kullanımı nasıl, renk seçenekleri neler ?Merak edenler için tüm detayları bu yazımızda sizlere aktaracağız.

Joyetech firması çıkarmış olduğu elektronik sigaralar ile her zaman bir adım önde olmak konusunda yine iddiasını sürdürmüş gibi görünüyor. Benzersiz özellikler, kullanım kolaylıkları gibi özellikler derken yine ortaya kusursuz bir tasarım, iç açıcı özellikler ortaya koymuştur diyebiliriz. Cuboid Box 150w modelinin teknik özelliklerine şöyle bir baktığımız zaman görüyoruz ki cihaz adeta bir tasarım harikası şeklinde üretilerek piyasaya sunulmuştur.

Cuboid Box Özellikleri

Cihaz Firmware V3.0 ve 150W çıkış, değişken sıcaklık kontrolü sistemi, sıcaklık için SS316 VE TCR gibi seçenekler ile geliyor.  Aynı zamanda birden fazla renk seçeneği, 0.96 inç OLED ekran ve yeni çift pil çubuğu ile piyasada bulunan diğer esigara modellerine göre daha gösterişli ve kullanışlı bir ürün olarak kendisini gösteriyor.

Cihazın teknik özelliklerine daha detaylı olarak baktığımız zaman görüyoruz ki yükseltilebilir firmware ve up to date özellikleri ürünün en cezbedici özelliklerinden biri olarak görülüyor. Aynı zamanda Cuboid Box 150w VT yazılımı ve 200 W özelliklerine sahip olması nedeni ile cuboidi yükseltmek mümkün.

Watt Ayarı ve Kapasitesi

Cuboid Box 150w ürünü görsel dizayn olarak baktığımızda bir önceki modelden daha şık bir yapıya sahip olduğunu söyleyebiliriz. Cihaz bu zamana kadar üretilmiş olan elektronik sigara modelleri arasında en iyi çekim gücüne sahip gibi duruyor. Tüm bunlara ek olarak cihazda 150 watt’dan 200 watt’a kadar çıkan cubis cuboid özelliği de bulunmaktadır.

Cihaz 2 adet 18650 batarya ile çalışıyor. Pil seçenekleri arasından en iyi performansı sağlayabilmek için Panasonic 3400 Mah lityum (li-on) seçeneklerinden yararlanabilirsiniz.

Paket İçeriği

Cuboid Box 150w ürününden sipariş vermek istediğinizde paket içeriği olaran 1 adet cubis atomizer başlık, 3 adet cubis atomizer, 1 adet cuboid mod, USB kablo, kullanım kılavuzu ve 10 ml e likit gelecektir.

Cuboid Box 150w cihazında renk seçenekleri olarak siyah ve gümüş olmak üzere 2 farklı seçenek mevcuttur.  Ürününün parametreleri yani boyutları ise 42 x 28 x 91.5mm, Çıkış Modu: VW / VT-Ni / VT-Ti / VT-SS316 / TCR, Çıkış Watt: 1-150W, Direnç Aralığı: 0,05 – 1,5ohm – VT modu ve 0,1 – 3,5ohm VW modunda şeklindedir.

Yeni kayabilen açık kapak sayesinde pili değiştirmek daha kolay olacaktır. Elektronik sigaralar arasında son derece popüler olan bu cihazı gönül rahatlığı ile satın alabilirsiniz.

Fiyatı

Cihazı satın almak isteyenler için fiyat bilgisi paylaşacak olursak hemen belirtmek isteriz ki Cuboid Box 150w cihazını yaklaşık olarak 420 TL ile 450 TL gibi bir ücret karşılığında satın almanız mümkün olacaktır.

Satın almak için https://esigarauzmani.com/urun/joyetech-cuboid-box-150-watt-mod/

Sipariş hattı: 0216 429 99 99

ijust s

iJust S (Eleaf) Özellikleri ve Fiyatı

iJust S modeli elektronik sigara üretiminde eleaf modelleri arasında kendisine önemli bir yer edinmiştir. Özellikle de İjust S modeli ile son zamanlarda adından oldukça sıkça söz ettiren Eleaf, sigara tiryakilerinin nikotin alma alışkanlıklarından kurtulmaları için yeni bir umut niteliğinde. Peki fiyatı ne kadar ? Ürünün teknik özellikleri neler ve kullanıcılara neler vaat ediyor ? Merak edenler için cihazı tüm yönleri ile bu yazımızda ele alacağız.

iJust S Özellikleri

Öncelikle belirtmek isteriz ki Eleaf İjust S, yeni başlangıç kiti ile tüm dikkatleri üzerine çekmektedir. Öyle ki bu kit modeli 24.5 mm uzunluğundadır ve  aynı zamanda da çap olarak diğer serilere göre çok daha büyük olarak üretilmiştir. Cihazda dikkat çeken bir diğer özellik ise tüm atomizer parçalarının ayrılabilir nitelikte olmasıdır. Bu da cihazı temizlerken ya da bakım yaparken çok daha rahat bir şekilde hareket edebileceğinizi gösteriyor.

Elektronik sigara da aranan en önemli özelliklerden biri de şüphesiz ki e likit kapasitesi ve performansıdır. Eleaf İjust S modelinde, e likit özellikleri de kullanıcıları oldukça tatmin eder niteliktedir desek herhalde oldukça yerinde ve doğru bir ifade kullanmış olacağız.  Öyle ki bu modelin likit kapasitesi tam olarak 4 ml’dir.  Aynı zamanda tasarımın getirmiş olduğu yenilikler sayesinde üst kapak kaldırılabilir nitelikte olduğu için e likit kolayca doldurulmaktadır.

Bunların yanı sıra ise Eleaf İjust S, yeni ECL 0.18 oHm başlığa sahiptir. Bu başlık ile kullanıldığında son derece mükemmel bir lezzet deneyimi elde etmek bir hayli mümkün olacaktır. Ürünün diğer özelliklerine şöyle detaylı olarak baktığımızda ise pil kapasitesinin 3000 mAh olduğunu görüyoruz. Diğer elektronik sigara modellerine göre oldukça yüksek bir pil kapasitesine sahip olan Eleaf İjust S modeli, bu özelliği ile kullanıcılara sorunsuz bir performans elde etme deneyimi sunmaktadır.

Eleaf İjust S modelinin parametrelerine baktığımızda ise çapının 24.5, yüksekliğinin ise 139.0 mm olduğunu görüyoruz.  Cihazın direnç kapasitesi 0.15 oHm ile 3.5 oHm’dir. Atomizer özelliklerinde en çok dikkat çeken yönü ise pin girişinin 510 olmasıdır. Aynı zamanda Eleaf İjust S cihazı paslanmaz malzemeden üretilmiştir. Bu nedenle uzun yıllar boyunca hiç bir şekilde sorun ya da sıkıntı yaşamadan kullanmak mümkündür.

Fiyatı

Peki Eleaf iJust S’ın fiyatı ne kadar ? Merak edenler için hemen açıklayacak olursak belirtmek isteriz ki bu cihazı yaklaşık olarak 250 TL ile 260 TL arasında bir miktar ile satın almak mümkün olacaktır. Ürünü satın almak isteyenler için renk seçeneği olarak siyah ve gümüş olmak üzere iki farklı seçenek karşınıza çıkacaktır. Cihazın son derece sade olması nedeniyle hem kullanım açısından hem de taşıma açısından son derece kullanışlı olduğunu söylemek mümkün olacaktır.

Eleaf İjust siparişi verdiğinizde paket içeriği olarak 1 adet İjust S pil, İjust S atomizer (AT 0.3 oHm coil ile birlikte gelecektir.), AT 0.5 oHm coil, ECL 0.18 oHm coil, USB kablo ve Airflow kontrol halkası sizlere ulaştırılacaktır. Ürünü satın almak isteyenler için en önemli konulardan biri de bu cihazın kimlere hitap ettiğidir. Öyle ki hem sigaraya yeni başlayanlar hem de son derece yüksek tiryakilik özellikleri gösterenler Eleaf İjust cihazını tercih edebilirler. Çünkü ürün özellikleri ile yeterince doyurucu bir özellik gösterecektir. Sizlerde sigarasız sağlıklı bir hayat istiyorsanız mümkün olan kısa zamanda nikotin bağımlılığından kurtulmak adına önemli bir adım alabilirsiniz. Sağlıklı günler dileriz.

Satın almak için: https://esigarauzmani.com/urun/eleaf-ijust-s-3000mah/

Sipariş hattı: 0216 429 99 99

Cubis Pro Atomizer Özellikleri ve Fiyatı

Joyetech elektronik sigara modelleri arasında oldukça popüler olan Cubis modeli ile sigara tiryakilerine umut olan, son derece mükemmel cihazlardan biri olarak bilinmektedir. Öyle ki üretilen bu yeni model ile bir çok teknolojik yenilikler kendisini göstermiştir diyebiliriz. Peki Joyetech Cubis Pro atomizerin teknik özellikleri nelerdir ? Joyetech Cubis pro ne kadar ve kullanıcılara ne gibi yenilikler vaat ediyor ? Merak edenler için hemen bu ürünü tüm detayları ile ele alalım.

Öncelikle belirtmek isteriz ki Joyetech Cubis Pro Atomizer cihazının en belirgin özelliklerinden biri de şüphesiz ki, yenilikçi tasarımıdır. Öyle ki bu tasarımda cihazın tamamen bardak şeklinde ve üsten açılabilir özellikte olduğu görülmektedir. Bu özellik sayesinde ise Joyetech Cubis Atomizer’in likit ve atomizer başlığı kolaylıkla değiştirilebilmektedir. Tasarımın kullanıcılara sunduğu bir diğer özellik ise kesinlikle likit sızdırmaz olmasıdır. Çünkü cihazda hava akımı kontrolleri sızmayı engelleyecek şekilde dizayn edilmiştir.

Adından bu kadar sık olarak söz ettiren bir cihazın özellikleri elbette ki sadece bunlarla da sınırlı değildir. Öyle ki Joyetech Cubis Atomizer hem güçlü hem de stabil bir yapıya sahiptir. Bu yapı sayesinde sigara tiryakilerine mükemmel bir içim deneyimi sağlanmaktadır desek herhalde oldukça yerinde ve doğru bir ifade kullanmış olacağız.Bunların yanı sıra ise ürün boyutları açısından da oldukça estetik bir yapıya sahiptir. Joyetech Cubis Atomizer boyutları 22.00 mm’ye 6.00 mm’dir. Toplamda 3.5 ml likit kapasitesi bulunmaktadır. Üründe uygulanabilir atomizer başlıkları ise BFSS316-0.5 oHm, BF SS316-1.0 oHm ve BF Clapton-1.5oHm şeklinde olmak üzere 3 farklı türdedir.

Bir elektronik sigarada en önemli olan bir başka unsur ise ağızlıktır. Joyetech Cubis Pro Atomizer cihazındaki ağızlık 11.5 mm ve 16.0 mm’dir. Cihazda tasarım gereği kaçak dayanıklı bir yapı bulunmaktadır. Bu yapı, fincan tarzı bir şekilde üretilmiş olan tankın üst kapağı açılarak atomizer başlığının değişimi ve e likit dolumunun çok kolay bir şekilde yapılabilmesi ile sağlanmaktadır. Ürünü kullanan herkes mükemmel bir lezzet ve hassas bir için deneyimi yaşadıklarını söylemektedirler. Bu nedenle sigarayı bırakmak konusunda kararlı olan herkes bu cihazı büyük bir gönül rahatlığı ile tercih edebilirler.

Peki Joyetech Cubis Atomizer’in teknik özellikleri sadece bunlarla mı sınırlı ? Elbette ki değil. Çünkü bu cihazın piyasadaki en iyi modellerden biri olduğunu söylemek mümkündür. Bu nedenle Joyetech Cubis Pro Atomizer’de göze çarpan bir diğer özelliklerden biri de değişken termik gibi çeşitli modları destekleyebilir bir yapıda olmasıdır. Aynı zamanda ise çıkarılabilir ve yıkanabilirdir bir cihazdır.  Bu özellik sayesinde ürünün kullanım açısından çok rahat ve verimli olduğu söylenebilir. Öyle ki sigara alışkanlığından kurtulmak isteyen tiryakiler içinde başlangıç seviyesindeki kullanıcılar içinde son derece kusursuz bir ürün olarak kendisini göstermektedir.

Fiyat

Üründe bulunan renk seçeneklerine şöyle genel olarak baktığımızda ise siyah ve gümüş rengi olmak üzere 2 farklı model olduğunu söylemek mümkün olacaktır. Öyle ki cihazın sade bir şekilde tasarlanmış olmasından kaynaklanıyor olacak ki renklerde bir hayli sade bir şekilde piyasaya sürülmüştür. Peki Joyetech Cubis Atomizere sahip olmak için ne kadar bir bütçe gerekiyor ? Merak edenler için hemen bu konuya açıklım getirelim. Yaklaşık olarak 300 ile 360 TL arasında bir miktar bu cihaza sahip olmak için gayet yeterli olacaktır. Eminiz ki sizlerde Joyetech’in en yeni modellerinden biri olan Cubis Atomizer’i çok seveceksiniz. Sigarasız bir hayat ile birlikte gelen sağlıklı günler geçirmenizi dileriz.

Satın almak için https://esigarauzmani.com/urun/evic-vtwo-mini-joyetech-cubis-pro/

Sipariş hattı: 0216 429 99 99

Eleaf iStick Basic

Eleaf iStick Basic Özellikleri ve Fiyatı

Eleaf iStick Basic elektronik sigara modellerine çok farklı bir boyut getiriyor. Bu üründe bulunan pek çok özellik kullanıcıların oldukça çok hoşuna gidecek. Öyle ki piyasada bulunan pek çok sigara bıraktırma setlerinden tamamen farklı olan ve özellikleri ile yediden yetmişe herkesi büyülemeyi başaran Eleaf iStick Basic, hem kalitesi ile hem de oldukça uygun fiyatı ile tiryakilerin yeni umudu olacak. Peki bu ürüne sahip olmak için ne kadar bir bütçeye gerekli ve cihazda bulunan teknik özellikler hangi kullanım koşullarını sağlayacak ? Eleaf iStick Basic hakkında merak edilen herşeyi bu yazımızda sizler için derledik.

Her şeyden önce belirtmek isteriz ki son zamanların en fonksiyonlu elektronik sigarası olan Eleaf iStick Basic, yüksek pil kapasitesi ile birlikte inanılmaz derece kaliteli bir performans sergiliyor. Üründe tam olarak 2300 mAh’lık pil kapasitesi bulunmaktadır. Buna ek olarak ise yeni nesil olarak nitelendirilen 14 mm boyutunda GS 2 Air atomizerler olduğu görülmektedir. Öyle ki bu yapı, cihaz tankına 510 bağlantı konnektörüne sahip tüm tankları yerleştirebilme olanağı sağlamaktadır. Böylece yedek atomizerler ile sigara tiryakileri gün boyunca keyif sürebileceklerdir. Aynı zamanda da atomizer yapının gövde içerisinde gömülü olması, likit seviyesinin çok daha kolay bir şekilde takip edilmesini sağlayacaktır.

Tüm bunlara ek olarak ise cihazda 2300 mAh pil kapasitesi ve doğrudan çıkış gerilimi özelliği de mevcut olarak bulunmaktadır diyebiliriz. Ancak bu noktada dikkat edilmesi gereken temel nokta ise şüphesiz ki pilin şarjı azaldıkça voltajı da azaltmak olmalıdır. Çünkü ürünü daha uzun süre ve daha sağlıklı bir şekilde kullanmanın tek sırrı tam olarak budur denilebilir. Eleaf iStick Basic’in en güzel özelliklerinden bir diğeri ise cihazda hava ayarlarının bulunmasıdır. Bu sayede elektronik sigara kullanıcıları tamamen kendi keyifleri ve istekleri doğrultusunda seçim yapabilme özgürlüğüne sahip olmuşlardır.

Özelikle son zamanlarda elektronik sigara kullanıcıların da çok iyi bildiği gibi bu tür ürünlerde bulunan en önemli sorun elbette ki şarj problemleridir. Ancak Eleaf iStick Basic bu sorunu tamamen ortadan kaldırmış gibi görünmekte. Öyle ki cihazın yan tarafında micro usb port giriş özelliğinin bulunması sayesinde ürünü yaklaşık olarak 3 saatte doldurmak mümkündür. Hatta öyle ki cihaz şarj olurken dahi kullanıma uygundur.

Eleaf iStick Basic boyutları ise tam olarak 39.5  x 23 x 81 mm ebatlarındadır. Cihaz sipariş verildiğinde paket içeriğinde 1 adet Eleaf iStick Basic, GS2 Hava Atomizer, 510 konnektör, eGo bağlayıcı, Usb kablo, kullanım kılavuzu ve 2 adette 0.75 oHm Gs Coil olduğunu göreceksiniz. Renk seçeneği olarak ise siyah ve beyaz olmak üzere 2 farklı seçenek mevcuttur. Eleaf iStick Basic yaklaşık olarak 190 ile 210 TL arasında bir bütçe ile satın alınabilmektedir. Kullanıcılarına şimdiden hayırlı olsun.

Joyetech eVic VTC mini

Joyetech eVic VTC mini Özellikleri ve Fiyatı

Joyetech eVic VTC mini modelinde tank özelliklerinin oldukça geliştirilmiş olduğunu görüyoruz. Ürüne gelen güncellemeler ve teknik özellikler nedeniyle cihaz sigaraya yeni başlayanlara değil daha çok tiryakilere hitap ediyor. Öyle ki Joyetech’in eVic VTC mini modelinde kullanılan modların bir hayli karışık olduğunu söyleyebiliriz. Bakalım Joyetech eVic VTC mini ne kadar ve teknik anlamda bizlere hangi yenilikleri getirmiş ? Ürünü satın almak isteyenler için hemen tüm detayları sizlerle paylaşalım.

Öncelikle, cihazı açmak için power tuşuna arka arkaya 5 defa basmak gerekiyor. Bu da hem yorucu hem de zor bir özellik olduğu için kullanıcıları pek memnun etmiyor. Aynı şekilde Joyetech eVic VTC miniyi kapatmak içinde power tuşuna 5 kez basmak şart. Bu nedenle ürünü ceplerimize koyduğumuzda uzun süreli baskı nedeniyle tehlike oluşturabilmektedir. Ancak buna rağmen  elektronik sigara modelleri arasında en kusursuz cihazlardan biri de Joyetech eVic VTC mini demek mümkündür. Çünkü açıp kapama özelliğinin kötü olmasına rağmen teknik anlamdaki özellikleri oldukça mükemmeldir diyebiliriz.

Özellikler

Joyetech eVic VTC miniye genel olarak baktığımızda  3.03 güncelleme ile birlikte Power, Start, Bypass, Temp NI, Temp TI, Temp SS316 ve TCR gibi ayarların geldiğini görüyoruz. Ürün manüel olarak ayarlar kısmından güncellenebilmektedir.  Cihazda 4,0 ml mega atomizer vardır. Aynı zamanda nikel ve titanyum destekli olarak üretilmiştir. Coil özelliklerine baktığımız zaman ise  0,2 oHm ve 0,4 oHm coil olduğunu görüyoruz.  Bu coiller sayesine ürün 60 watt a kadar güç üretebilme yetisine sahiptir.

Joyetech eVic VTC mini özellikleri tabiki bunlarla da sınırlı değildir. Cihazda Oled ekran tasarımı kullanılmıştır. Bunların yanı sıra ise pil kapasitesi yaklaşık olarak 2600 mAh’dır. Pil kapağı manyetiktir. Yükseltilebilir yazılım ve donanım seçenekleri bulunmaktadır ve istenildiği takdirde pil değiştirilebilmektedir. Kısacası teknolojik anlamda bir elektronik sigaradan beklenilebilecek özelliklerin çok daha fazlası bu cihazda bulunmaktadır diyebiliriz.

Aynı zamanda Joyetech eVic VTC mini bunlara ek olarak ise kısayol ayarları ile de diğer elektronik sigaralara nazaran bir adım daha öne çıkmayı başarmıştır. Öyle ki Stealth Mode, pil voltu ölçme, iç sıcaklık ölçümü, ekranı ters çevirme ve tuş kilidi gibi önemli özellikleri kısayol olarak ayarlanabilmek mümkündür. Bu ayarlar sayesinde ürünü kullanmak çok daha pratikleştirilmiştir.

Cihazda güvenlik önlemleri olarak ise çift devre koruması,mini pil koruması, sıcaklık kontrol modu ve çocuk kilidi vardır. Ürün paslanmaz çelik malzemesi kullanılarak üretilmiştir. Renk olarak turuncu, mavi, bordo, beyaz ve siyah olmak üzere 5 farklı seçenek mevcuttur. Joyetech eVic VTC mini fiyatı 300 ile 380 TL civarında değişmektedir. Sigarayı bırakmak isteyen tiryakiler için bir hayli ideal ve kullanışlı bir cihaz olduğunu söylemek oldukça doğru bir tespit olacaktır. Bu nedenle kesinlikle tercih edilmesi gerek bir ürün.

Satın almak için https://esigarauzmani.com/urun/evic-vtc-mini-joyetech-cubis-pro/

Sipariş hattı: 0216 429 99 99

Joyetech eGo Aio D22

Joyetech eGo Aio D22 Özellikleri ve Fiyatı

Joyetech eGo Aio D22 bir önceki elektronik sigara modeli olan klasik Aio modeline göre çok daha kalın bir tasarıma sahip ve aynı zamanda çok daha kısadır. Öyle ki küçük ürünleri seven herkes için oldukça ideal bir cihaz olacaktır denilebilir. Teknolojik özellikleri açısından ise kusursuz bir donanıma sahip bir modeldir. Joyetech eGo Aio D22’yi satın almak isteyenler için ürün hakkındaki tüm detayları bu yazımızda sizlere aktarıyoruz. Bakalım Joyetech’in eGo Aio D22 modeline sahip olmak için ne kadar bir bütçe gerekli ve cihazın özellikleri neler ?

Joyetech eGo Aio D22 modeli sigara kullanmaya yeni başlayanlar içinde, sigara tiryakisi olanlar içinde uzman bir cihaz görevi görmektedir diyebiliriz. Öyle ki üründe bulunan yüksek buhar kalitesi ile sigara kullanımına ihtiyaç duyanlar bu isteklerini oldukça rahat bir şekilde bastırabilmektedirler. Cihazın buhar kapasitesi nargileden bile yoğun olduğu için, kısa zamanda etki etmektedir diyebiliriz. Piyasaya şöyle bir baktığımızda ise cihaza sahip olmak için gerekli bütçede oldukça uygundur. Yaklaşık olarak 170 TL ile 200 TL arasında bir rakam ile ürüne sahip olmak mümkündür.

Bunların yanı sıra ürünün teknik özelliklerine baktığımızda oldukça yeni ayarlar eklendiğini görüyoruz. Cihaz 0,6 oHm’a kadar düşük atomizer dirençleri desteklemektedir. Dahili olarak  yeni nesil all in one 1500 mAh pil kapasitesine sahiptir. Aynı zamanda fırçalanmış çelik gövdesi vardır ve tank özellikleri ise  tam olarak 2 ml’dir. Joyetech eGo Aio D22, bu özellikleri taşıyor olması nedeniyle piyasadaki bir çok elektronik sigara modelleri arasından en iyi anti-sızıntı yapısına sahiptir denilebilir.

Üründeki güvenlik önlemlerine baktığımızda ise çocuk koruma kilidi, aşırı yük koruma, aşırı akım koruması ve cubis üzerinden kaçak dayanıklı kupa olduğunu görüyoruz. Bunların yanı sıra ise cihazda 7 led gösterge ışığı  ve renk seçimi ayarları mevcut olarak bulunmaktadır. Valf özellikli ayarlanabilir hava akımı vardır. Ürün mikro USB üzerinden şarj edilmektedir. Tank özelliklerine bakıldığında diğer cihazların aksine üsten dolum özelliğinin Joyetech eGo Aio D22’ye eklendiğini görmekteyiz.

Üründe görsel olarak ise mini özellikler ön plana çıkarılmıştır. Öyle ki Joyetech eGo Aio D22 modelinin boyutları tam olarak ağızlıkta dahil olmak üzere çap olarak 22 mm, uzunluk olarak 106.50 mm ölçülerindendir. Renk olarak ise beyaz, turuncu, mavi, kırmızı, siyah ve gümüş renkleri olmak üzere 6 farklı seçenek mevcut olarak bulunmaktadır. Joyetech eGo Aio D22’yi diğer cihazlardan farklı kılan bir diğer özellik ise ışık renginin seçilmesidir. Öyle ki cihaz kapalı iken ateşleme butonuna uzunca basıldığında ilk olarak gösterge ışığı yanacak daha sonra ki basmalarda ise renk isteğe göre değişecektir.Sizlerde hem tasarım olarak hem de özellik olan bu cihazı satın alarak bir an önce sigarayı bırakabilirsiniz.

Satın almak için https://esigarauzmani.com/urun/joyetech-ego-aio-d22/

Sipariş hattı: 0216 429 99 99

Joyetech Aio Box

Joyetech eGo Aio Box Özellikleri ve Fiyatı

Joyetech eGo Aio Box,  elektronik sigara modellerinde yoğun buhar özelliğini tercih edenler için oldukça ideal bir cihaz olarak tasarlanmıştır. Bununla birlikte üründe bir çok teknik özelliğin bulunması nedeniyle  kullanıcıların tüm ihtiyaçlarına yanıt verecek nitelikte olduğunu söyleyebiliriz.Öyle ki Joyetech, Ego Aio Box’ı üretirken çok ince detaylar üzerinde çalışmış gibi görünüyor. Peki bu ürüne sahip olmak için ne kadar bir bütçe gerekiyor ve ürün hangi yenilikleri beraberinde getirmiş ? Merak edenler için hemen açıklayalım.

Joyetech markasının en yeni ürünlerinden biri olan eGo Aio Box modeli teknik anlamda oldukça kusursuz bir cihazdır diyebiliriz. Ürüne genel olarak baktığımız zaman daha önce bir çok elektronik sigara modelinde kullanılmayan detayların olduğunu görüyoruz. Öyle ki cihaz hem batarya açısından hem de kullanılan likit tank açısından oldukça geliştirilmiştir. Joyetech eGo Aio Box’ı daha detaylı incelediğimizde ise 2100 mAh pil kapasitesi ve 2 ml likit kapasitesine sahip olduğunu görüyoruz. Aynı zamanda üründe kullanılan batarya yeni nesil all in one’dır.

Ürünün teknik özellikleri elbette ki sadece bunlarla da sınırlı kalmamıştır. Daha önce üretilen hiç bir modelde bulunmayan özelliklerden biride şüphesiz ki 2 ml e-suyu kapasitesinin olmasıdır. Peki bu özellik ne işe yarıyor ? Hemen açıklayalım.  E-suyu ürünün sızdırmaz olmasını sağlıyor. Böylece kullanıcılar ilerleyen günlerde elektronik sigaraların en büyük sorunlarından biri olarak bilinen likit sızdırma sorunu ile karşı karşıya gelmiyorlar.

Bunların yanı sıra ise Joyetech eGo Aio Box,  childproof yapı uygulamasını desteklemektedir. Uygulamayı kullanmak için basınç kapağını bükmek yeterli olacaktır. Aynı zamanda cihaz, kullanıcıların istekleri doğrultusunda  hava girişi ayarlaması özelliklerine de sahiptir.Basit bir kaç adımla birlikte Joyetech eGo Aio Box modelini dilediğiniz modda gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz.

Ürün görsel olarak ise oldukça mini boyutlardadır. 23.0 , 43.0 ve 97.0 ebatlarına sahiptir. Renk seçeneği olarak siyah, beyaz , Siyah+Siyah , Gri+Siyah, Kırmızı+Beyaz  ve Sarı+Beyaz olmak üzere toplamda 6 farklı seçenek mevcuttur. Joyetech eGo Aio Box, güvenlik olarak çocuk koruma kilidine sahiptir. Aynı zamanda tank aydınlatma özelliği ile de bir hayli lüks bir görünümü vardır diyebiliriz.

Peki, teknik özellikleri ile bir çok üründen üstün olduğu bilinen Joyetech eGo Aio Box’ı satın alabilmek için ne kadar bütçe gerekiyor. Yaklaşık olarak 200 ile 250 TL arasında bir miktar ile ürünü satın almak mümkündür.

Sipariş verildiğine paket içeriği olarak kullanıcılara 1 adet Joyetech eGo Aio Box, 2 adet BF SS316-0.6ohm MTL, ağızlık, USB kablo, 1 adet hızlı başlangıç kiti, uyarı kartı ve garanti belgesi geliyor.Sigarayı bırakmak için hem konforlu hem de oldukça cezbedici bir seçenek olan Joyetech eGo Aio Box modelini sizlerde gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz.

Satın almak için https://esigarauzmani.com/urun/joyetech-ego-aio-box/

Sipariş hattı: 0216 429 99 99

Joyetech Cuboid Mini

Joyetech Cuboid Mini Özellikleri ve Fiyatı

Joyetech firmasının uzun süredir üzerinde çalıştığı Cuboid Mini cihazı tasarımı ile sigara tiryakilerine umut veriyor. Ürünün özellikleri o kadar geliştirilmiş ki hem görsel olarak hem de teknik olarak oldukça mükemmel şekilde tasarlanmıştır diyebiliriz. Peki Joyetech Cuboid Mini ile gelen yenilikler neler ve ürüne sahip olabilmek için ne kadar bir bütçe gerekiyor ? Nikotin bağımlılığından kurtulmak için elektronik sigara kullanmak isteyenlere hemen ürün hakkındaki bilgileri bu yazımızda tüm detayları ile sizlere aktarıyoruz. Bakalım Joyetech Cuboid Mini kullanıcılara neler vaad ediyor hep birlikte öğrenelim.

Özellikler

Öncelikle cihazın teknik özelliklerinden başlayalım. Joyetech Cuboid Mini, daha çok yeni nesil Notch Coil özelliği ile tüm dikkatleri üzerine toplamaktadır. Öyle ki bu özellik sayesinde elektronik sigaranızı daha yüksek güçte kullanabileceksiniz. Aynı zamanda  yeni güncellemeleri de beraberinde  getirdiğini görüyoruz. Ürünle birlikte  gelen yeni özellikler sayesinde Firmware güncellemeler ile yükseltilebilir hale getirilmiştir. Bununla birlikte Sıcaklık-SS316’dır ve TCR’nin özelleştirilmesiyle birlikte 3.00 sürüm elde edilebilmektedir. Böylece TCR, Titanyum, Nikel ve SS316 sayesinde yüksek sıcaklık kontrolü sağlanmaktadır.

Ürünün özelliklerine genel olarak baktığımızda ise paslanmaz çelik malzemesinden üretildiğini söyleyebiliriz. Joyetech Cuboid Mini modelinde, yaklaşık olarak 51 ile 100 watt mod aralığı vardır. Bunun akabinde ise 80 watt direnç elde edilmektedir. Sıcaklık kontrol aralığı ise 100 ve 315C ile 200 ila 600 ° F ‘dir. 2400 mAH pil kapasitesi bulunmaktadır. Aynı zamanda da 510 pil bağlantı parçacığına sahiptir.

Cihazın özellikleri sadece bunlardan da ibaret değildir. Çünkü bir çok elektronik sigara modeline göre oldukça geliştirilmiştir. Üründe clearomizer tank buharlaştırıcı özelliği vardır. Bu da atomizer özellikler taşıdığının göstergesidir. Buharlaştırıcının kapasitesi ise 5.0 ml’dir. Bunların yanı sıra ise direnç aralık değerleri 0,2 ohm / 0.5 ohm / 0.25 ohm / ohm 0.5 / 1.5 ve 1.0 ohm ‘dir.

Boyutlar

Ürünün boyutlarının bir hayli küçük olması da satın alacak olanlar için oldukça cezbedici bir yön olmuştur. Boutlar 3.55 x 2.25 x 12.45 cm’dir. Ekran özellikleri olarak ise 1.40 x 1.0 x 4.90 inç’tir. Renk seçenekleri olarak  ise siyah, gümüş, altın rengi, beyaz ve gri olmak üzere 5 farklı seçenek mevcuttur. Bu özelliklere ek olarak ise ürün, parçalara ayrılabilir özellik taşımaktadır. Bu da ürünün yıkanabilir olduğunun göstergesidir.

Joyetech Cuboid Mini aynı zamanda alt havalandırma deliklerine sahiptir. Bu da ısı dağılımının çok daha sağlıklı olmasını sağlamaktadır. Kısacası ürün kullanım açısından çok mükemmel bir cihazdır diyebiliriz.

Fiyat

Ürünü sipariş vermek için yaklaşık olarak 300 ile 320 TL’lik bir bütçe yeterli olacaktır. Paket içeriğinde 1 adet cuboid  mini mod, cuboid mini atomizer, Coil 0.25 ohm, BF SS316 0.5 ohm, BF RBA Base Clapton 1.5 ohm, Ağızlık, USB Kablo ve Kullanma kılavuzu yer almaktadır.

Sigarayı bırakmak için sizlerde bu ürünü gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz. Joyetech Cuboid Mini, teknik özellikler bakımından her türlü ihtiyaçlarınızı giderecek yapıdadır. Kullananlara şimdiden hayırlı olmasını dileriz.

Satın almak için https://esigarauzmani.com/urun/joyetech-cuboid-mini-full-kit/

Sipariş hattı: 0216 429 99 99