Eleaf, Elektronik Sigara İnceleme

Eleaf iStick Basic Özellikleri ve Fiyatı

Eleaf iStick Basic

Eleaf iStick Basic elektronik sigara modellerine çok farklı bir boyut getiriyor. Bu üründe bulunan pek çok özellik kullanıcıların oldukça çok hoşuna gidecek. Öyle ki piyasada bulunan pek çok sigara bıraktırma setlerinden tamamen farklı olan ve özellikleri ile yediden yetmişe herkesi büyülemeyi başaran Eleaf iStick Basic, hem kalitesi ile hem de oldukça uygun fiyatı ile tiryakilerin yeni umudu olacak. Peki bu ürüne sahip olmak için ne kadar bir bütçeye gerekli ve cihazda bulunan teknik özellikler hangi kullanım koşullarını sağlayacak ? Eleaf iStick Basic hakkında merak edilen herşeyi bu yazımızda sizler için derledik.

Her şeyden önce belirtmek isteriz ki son zamanların en fonksiyonlu elektronik sigarası olan Eleaf iStick Basic, yüksek pil kapasitesi ile birlikte inanılmaz derece kaliteli bir performans sergiliyor. Üründe tam olarak 2300 mAh’lık pil kapasitesi bulunmaktadır. Buna ek olarak ise yeni nesil olarak nitelendirilen 14 mm boyutunda GS 2 Air atomizerler olduğu görülmektedir. Öyle ki bu yapı, cihaz tankına 510 bağlantı konnektörüne sahip tüm tankları yerleştirebilme olanağı sağlamaktadır. Böylece yedek atomizerler ile sigara tiryakileri gün boyunca keyif sürebileceklerdir. Aynı zamanda da atomizer yapının gövde içerisinde gömülü olması, likit seviyesinin çok daha kolay bir şekilde takip edilmesini sağlayacaktır.

Tüm bunlara ek olarak ise cihazda 2300 mAh pil kapasitesi ve doğrudan çıkış gerilimi özelliği de mevcut olarak bulunmaktadır diyebiliriz. Ancak bu noktada dikkat edilmesi gereken temel nokta ise şüphesiz ki pilin şarjı azaldıkça voltajı da azaltmak olmalıdır. Çünkü ürünü daha uzun süre ve daha sağlıklı bir şekilde kullanmanın tek sırrı tam olarak budur denilebilir. Eleaf iStick Basic’in en güzel özelliklerinden bir diğeri ise cihazda hava ayarlarının bulunmasıdır. Bu sayede elektronik sigara kullanıcıları tamamen kendi keyifleri ve istekleri doğrultusunda seçim yapabilme özgürlüğüne sahip olmuşlardır.

Özelikle son zamanlarda elektronik sigara kullanıcıların da çok iyi bildiği gibi bu tür ürünlerde bulunan en önemli sorun elbette ki şarj problemleridir. Ancak Eleaf iStick Basic bu sorunu tamamen ortadan kaldırmış gibi görünmekte. Öyle ki cihazın yan tarafında micro usb port giriş özelliğinin bulunması sayesinde ürünü yaklaşık olarak 3 saatte doldurmak mümkündür. Hatta öyle ki cihaz şarj olurken dahi kullanıma uygundur.

Eleaf iStick Basic boyutları ise tam olarak 39.5  x 23 x 81 mm ebatlarındadır. Cihaz sipariş verildiğinde paket içeriğinde 1 adet Eleaf iStick Basic, GS2 Hava Atomizer, 510 konnektör, eGo bağlayıcı, Usb kablo, kullanım kılavuzu ve 2 adette 0.75 oHm Gs Coil olduğunu göreceksiniz. Renk seçeneği olarak ise siyah ve beyaz olmak üzere 2 farklı seçenek mevcuttur. Eleaf iStick Basic yaklaşık olarak 190 ile 210 TL arasında bir bütçe ile satın alınabilmektedir. Kullanıcılarına şimdiden hayırlı olsun.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir