Elektronik Sigara İnceleme, Joyetech

Cuboid Box (Joyetech) 150w Özellikleri ve Fiyatı

cuboid box

Cuboid Box 150w modeli son zamanların en popüler cihazlarından biri olarak kendisini göstermektedir. Öyle ki cihaz hem teknik özellikler, hem görünümü hem de kullanımı açısından insanlara pek çok şey vaat ediyor. Peki Cuboid Box 150w fiyatı nedir, teknik özellikleri tam olarak neler ve kullanımı nasıl, renk seçenekleri neler ?Merak edenler için tüm detayları bu yazımızda sizlere aktaracağız.

Joyetech firması çıkarmış olduğu elektronik sigaralar ile her zaman bir adım önde olmak konusunda yine iddiasını sürdürmüş gibi görünüyor. Benzersiz özellikler, kullanım kolaylıkları gibi özellikler derken yine ortaya kusursuz bir tasarım, iç açıcı özellikler ortaya koymuştur diyebiliriz. Cuboid Box 150w modelinin teknik özelliklerine şöyle bir baktığımız zaman görüyoruz ki cihaz adeta bir tasarım harikası şeklinde üretilerek piyasaya sunulmuştur.

Cuboid Box Özellikleri

Cihaz Firmware V3.0 ve 150W çıkış, değişken sıcaklık kontrolü sistemi, sıcaklık için SS316 VE TCR gibi seçenekler ile geliyor.  Aynı zamanda birden fazla renk seçeneği, 0.96 inç OLED ekran ve yeni çift pil çubuğu ile piyasada bulunan diğer esigara modellerine göre daha gösterişli ve kullanışlı bir ürün olarak kendisini gösteriyor.

Cihazın teknik özelliklerine daha detaylı olarak baktığımız zaman görüyoruz ki yükseltilebilir firmware ve up to date özellikleri ürünün en cezbedici özelliklerinden biri olarak görülüyor. Aynı zamanda Cuboid Box 150w VT yazılımı ve 200 W özelliklerine sahip olması nedeni ile cuboidi yükseltmek mümkün.

Watt Ayarı ve Kapasitesi

Cuboid Box 150w ürünü görsel dizayn olarak baktığımızda bir önceki modelden daha şık bir yapıya sahip olduğunu söyleyebiliriz. Cihaz bu zamana kadar üretilmiş olan elektronik sigara modelleri arasında en iyi çekim gücüne sahip gibi duruyor. Tüm bunlara ek olarak cihazda 150 watt’dan 200 watt’a kadar çıkan cubis cuboid özelliği de bulunmaktadır.

Cihaz 2 adet 18650 batarya ile çalışıyor. Pil seçenekleri arasından en iyi performansı sağlayabilmek için Panasonic 3400 Mah lityum (li-on) seçeneklerinden yararlanabilirsiniz.

Paket İçeriği

Cuboid Box 150w ürününden sipariş vermek istediğinizde paket içeriği olaran 1 adet cubis atomizer başlık, 3 adet cubis atomizer, 1 adet cuboid mod, USB kablo, kullanım kılavuzu ve 10 ml e likit gelecektir.

Cuboid Box 150w cihazında renk seçenekleri olarak siyah ve gümüş olmak üzere 2 farklı seçenek mevcuttur.  Ürününün parametreleri yani boyutları ise 42 x 28 x 91.5mm, Çıkış Modu: VW / VT-Ni / VT-Ti / VT-SS316 / TCR, Çıkış Watt: 1-150W, Direnç Aralığı: 0,05 – 1,5ohm – VT modu ve 0,1 – 3,5ohm VW modunda şeklindedir.

Yeni kayabilen açık kapak sayesinde pili değiştirmek daha kolay olacaktır. Elektronik sigaralar arasında son derece popüler olan bu cihazı gönül rahatlığı ile satın alabilirsiniz.

Fiyatı

Cihazı satın almak isteyenler için fiyat bilgisi paylaşacak olursak hemen belirtmek isteriz ki Cuboid Box 150w cihazını yaklaşık olarak 420 TL ile 450 TL gibi bir ücret karşılığında satın almanız mümkün olacaktır.

Satın almak için https://esigarauzmani.com/urun/joyetech-cuboid-box-150-watt-mod/

Sipariş hattı: 0216 429 99 99

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir