Elektronik Sigara İnceleme, Joyetech

Cubis Pro Atomizer Özellikleri ve Fiyatı

Joyetech elektronik sigara modelleri arasında oldukça popüler olan Cubis modeli ile sigara tiryakilerine umut olan, son derece mükemmel cihazlardan biri olarak bilinmektedir. Öyle ki üretilen bu yeni model ile bir çok teknolojik yenilikler kendisini göstermiştir diyebiliriz. Peki Joyetech Cubis Pro atomizerin teknik özellikleri nelerdir ? Joyetech Cubis pro ne kadar ve kullanıcılara ne gibi yenilikler vaat ediyor ? Merak edenler için hemen bu ürünü tüm detayları ile ele alalım.

Öncelikle belirtmek isteriz ki Joyetech Cubis Pro Atomizer cihazının en belirgin özelliklerinden biri de şüphesiz ki, yenilikçi tasarımıdır. Öyle ki bu tasarımda cihazın tamamen bardak şeklinde ve üsten açılabilir özellikte olduğu görülmektedir. Bu özellik sayesinde ise Joyetech Cubis Atomizer’in likit ve atomizer başlığı kolaylıkla değiştirilebilmektedir. Tasarımın kullanıcılara sunduğu bir diğer özellik ise kesinlikle likit sızdırmaz olmasıdır. Çünkü cihazda hava akımı kontrolleri sızmayı engelleyecek şekilde dizayn edilmiştir.

Adından bu kadar sık olarak söz ettiren bir cihazın özellikleri elbette ki sadece bunlarla da sınırlı değildir. Öyle ki Joyetech Cubis Atomizer hem güçlü hem de stabil bir yapıya sahiptir. Bu yapı sayesinde sigara tiryakilerine mükemmel bir içim deneyimi sağlanmaktadır desek herhalde oldukça yerinde ve doğru bir ifade kullanmış olacağız.Bunların yanı sıra ise ürün boyutları açısından da oldukça estetik bir yapıya sahiptir. Joyetech Cubis Atomizer boyutları 22.00 mm’ye 6.00 mm’dir. Toplamda 3.5 ml likit kapasitesi bulunmaktadır. Üründe uygulanabilir atomizer başlıkları ise BFSS316-0.5 oHm, BF SS316-1.0 oHm ve BF Clapton-1.5oHm şeklinde olmak üzere 3 farklı türdedir.

Bir elektronik sigarada en önemli olan bir başka unsur ise ağızlıktır. Joyetech Cubis Pro Atomizer cihazındaki ağızlık 11.5 mm ve 16.0 mm’dir. Cihazda tasarım gereği kaçak dayanıklı bir yapı bulunmaktadır. Bu yapı, fincan tarzı bir şekilde üretilmiş olan tankın üst kapağı açılarak atomizer başlığının değişimi ve e likit dolumunun çok kolay bir şekilde yapılabilmesi ile sağlanmaktadır. Ürünü kullanan herkes mükemmel bir lezzet ve hassas bir için deneyimi yaşadıklarını söylemektedirler. Bu nedenle sigarayı bırakmak konusunda kararlı olan herkes bu cihazı büyük bir gönül rahatlığı ile tercih edebilirler.

Peki Joyetech Cubis Atomizer’in teknik özellikleri sadece bunlarla mı sınırlı ? Elbette ki değil. Çünkü bu cihazın piyasadaki en iyi modellerden biri olduğunu söylemek mümkündür. Bu nedenle Joyetech Cubis Pro Atomizer’de göze çarpan bir diğer özelliklerden biri de değişken termik gibi çeşitli modları destekleyebilir bir yapıda olmasıdır. Aynı zamanda ise çıkarılabilir ve yıkanabilirdir bir cihazdır.  Bu özellik sayesinde ürünün kullanım açısından çok rahat ve verimli olduğu söylenebilir. Öyle ki sigara alışkanlığından kurtulmak isteyen tiryakiler içinde başlangıç seviyesindeki kullanıcılar içinde son derece kusursuz bir ürün olarak kendisini göstermektedir.

Fiyat

Üründe bulunan renk seçeneklerine şöyle genel olarak baktığımızda ise siyah ve gümüş rengi olmak üzere 2 farklı model olduğunu söylemek mümkün olacaktır. Öyle ki cihazın sade bir şekilde tasarlanmış olmasından kaynaklanıyor olacak ki renklerde bir hayli sade bir şekilde piyasaya sürülmüştür. Peki Joyetech Cubis Atomizere sahip olmak için ne kadar bir bütçe gerekiyor ? Merak edenler için hemen bu konuya açıklım getirelim. Yaklaşık olarak 300 ile 360 TL arasında bir miktar bu cihaza sahip olmak için gayet yeterli olacaktır. Eminiz ki sizlerde Joyetech’in en yeni modellerinden biri olan Cubis Atomizer’i çok seveceksiniz. Sigarasız bir hayat ile birlikte gelen sağlıklı günler geçirmenizi dileriz.

Satın almak için https://esigarauzmani.com/urun/evic-vtwo-mini-joyetech-cubis-pro/

Sipariş hattı: 0216 429 99 99

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir